Second hand
Low Profile Motorhome HYMER T 674 SL Star Edition en Sale Occasion
| Vehicle make | HYMER |
| Vehicle model | T 674 SL Star Edition |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 720 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 285 cm |
| Km | 88.700 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3l de 130cv |



