Second hand
Low Profile Motorhome RIMOR Blucamp Sky 20 en Sale Occasion
| Vehicle make | RIMOR |
| Vehicle model | Blucamp Sky 20 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 662 cm |
| width (cm) | 234 cm |
| height (cm) | 287 cm |
| Km | 87.000 km |
| Vehicle engine | Renault 2.3l de 110cv |



