Second hand
Capuchina Motorhome BENIMAR Sport Up 340 en Sale Occasion
| Vehicle make | BENIMAR |
| Vehicle model | Sport Up 340 |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 676 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 308 cm |
| Km | 64.000 km |
| Vehicle engine | Ford 2.0l de 170cv |



