Second hand
Integral Motorhome HYMER Hymer B518CL en Sale Occasion
| Vehicle make | HYMER |
| Vehicle model | Hymer B518CL |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 659 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 295 cm |
| Km | 52.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130CV |



