Second hand
Integral Motorhome HYMER Star Line 680 en Sale Occasion
| Vehicle make | HYMER |
| Vehicle model | Star Line 680 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 740 cm |
| width (cm) | 227 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Km | 125.000 km |
| Vehicle engine | Mercedes 2.7 157cv cambio automático |



