Second hand
Camper Van MERCEDES Sprinter 313 en Sale Occasion
| Vehicle make | MERCEDES |
| Vehicle model | Sprinter 313 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 3 places |
| Dinning places | 0 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 591 cm |
| width (cm) | 199 cm |
| height (cm) | 269 cm |
| Km | 346.000 km |
| Vehicle engine | Mercedes 2150cc 136cv |



