Second hand
Low Profile Motorhome ILUSION XMK 650 PLUS en Sale Occasion
| Vehicle make | ILUSION |
| Vehicle model | XMK 650 PLUS |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 660 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 275 cm |
| Vehicle engine | Citroën Jumper 2.0 HDI 130cv |




