Second hand
Integral Motorhome CONCORDE Carver 890RRL en Sale Occasion
| Vehicle make | CONCORDE |
| Vehicle model | Carver 890RRL |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 2 places |
| Dinning places | 2 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 6000 Kg |
| Length (cm) | 908 cm |
| width (cm) | 238 cm |
| height (cm) | 346 cm |
| Vehicle engine | Iverco Daily 60C15 3.0 150CV |



