Second hand
Capuchina Motorhome ELNAGH Big Marlin en Sale Occasion
| Vehicle make | ELNAGH |
| Vehicle model | Big Marlin |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 7 places |
| Travelling places | 7 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 676 cm |
| width (cm) | 224 cm |
| height (cm) | 319 cm |
| Km | 119.000 km |
| Vehicle engine | Ford Transit 2.5td 100cv |



