RESERVED
Integral Motorhome HYMER 280L en Sale Occasion
| Vehicle make | HYMER |
| Vehicle model | 280L |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 563 cm |
| width (cm) | 222 cm |
| height (cm) | 275 cm |
| Km | 147.000 km |
| Vehicle engine | Peugeot J.5 2.5 TD 95cv |



