RESERVED
Low Profile Motorhome ROLLER TEAM Kronos 281 FIT en Sale Occasion
| Vehicle make | ROLLER TEAM |
| Vehicle model | Kronos 281 FIT |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 669 cm |
| width (cm) | 215 cm |
| height (cm) | 280 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.2 140CV Cambio automatico |



