Second hand
Integral Motorhome CARTHAGO C-tourer I150 en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | C-tourer I150 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 740 cm |
| width (cm) | 231 cm |
| height (cm) | 292 cm |
| Km | 99.247 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3L 150 CV |



