Second hand
Low Profile Motorhome CARADO V339 en Sale Occasion
| Vehicle make | CARADO |
| Vehicle model | V339 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 686 cm |
| width (cm) | 214 cm |
| height (cm) | 274 cm |
| Km | 33.000 km |
| Vehicle engine | Citroen 2.2L 140 CV |



