RESERVED
Integral Motorhome MOBILVETTA K-Yacht Tekno Line 86 en Sale Occasion
| Vehicle make | MOBILVETTA |
| Vehicle model | K-Yacht Tekno Line 86 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 4250 Kg |
| Length (cm) | 750 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 298 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.2L 180 CV cambio automatico |



