Second hand
Integral Motorhome SUNLIGHT I 68 Adventure Edition en Sale Occasion
| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | I 68 Adventure Edition |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 740 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 296 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.2 L - 180 CV cambio automático |



