Second hand
Integral Motorhome ITINEO SB700 Modelo 2023 en Sale Occasion
| Vehicle make | ITINEO |
| Vehicle model | SB700 Modelo 2023 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 7 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 696 cm |
| width (cm) | 234 cm |
| height (cm) | 294 cm |
| Vehicle engine | Fiat Ducato Euro 6d 2.2 L 140 CV |



