Second hand
Camper Van ROLLER TEAM Livingstone 5 Advance en Sale Occasion
| Vehicle make | ROLLER TEAM |
| Vehicle model | Livingstone 5 Advance |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3300 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 265 cm |
| Km | 39.700 km |
| Vehicle engine | Fiat Ducato 2.3 L - 140 CV |



