Second hand
Integral Motorhome DETHLEFFS Globebus I 1 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Globebus I 1 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3495 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 215 cm |
| height (cm) | 269 cm |
| Km | 72.000 km |
| Vehicle engine | Fiat Ducato 3.0 L - 160 CV |



