Second hand
Integral Motorhome CARTHAGO Chic C Line 5.3 QB SL en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | Chic C Line 5.3 QB SL |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 4250 Kg |
| Length (cm) | 779 cm |
| width (cm) | 227 cm |
| height (cm) | 295 cm |
| Km | 5.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3L - 180 CV con cambio automático |



